Nāk rudens apgleznot skatuvi

Ja esat improvizācijas un laba humora cienītājs, šī gada 27. septembrī gaidām Jūs ciemos klubā „A Nice Place” uz Jam-teātra šovu „TOP SECRET”, kurā improvizācijas teātru rudens sezonas sākumu jo cieši atzīmēs improvizatori Kaspars Žūriņš, Sanda Aleknaviča, Toms Zvejnieks un Kārlis Streips.

Jam-teātris ir ēteriska parādība, kas eksistē brīvajā izplatījumā starp dažādām Latvijas improvizācijas teātra grupām, teātriem un projektiem. Katrā Jam-teātra izrādē piedalās atšķirīgs aktieru sastāvs, no kuriem katrs pārstāv citu grupu vai skolu – lai īstā improvizācijas jam-session kopā ar pārējiem radītu kaut ko pavisam jaunu, iepriekš neiestudētu un pat neparedzētu.

Šajā izrādē Kaspars Žūriņš pārstāvēs teātri „Improvīns”, kas ilgus gadus priecējis skatītājus „Studentu klubā”, bet jau tuvākajā laikā plāno jaunās skaņās spēlēt „Teātra bārā”. Viņam pievienosies arī kolēģe Sanda Aleknaviča, kas nesen tāpat pasākusi spēlēt „Improvīnā”, taču savas prasmes un skatuves pieredzi uzaudzējusi Madonas improvizācijas teātrī „Tinte”. Plecu pie pleca ar viņiem darbosies arī citi improvizācijas smagsvari – improvizācijas pasniedzējs, teātra sporta rokasgrāmatas līdzautors Toms Zvejnieks, kā arī radio un TV žurnālists, tulks un raidījumu vadītājs Kārlis Streips; izrādi vadīs teātra „Hamlets” zvaigzne Aija Rudzīte.

Projekts „Slepenie” radīts kā portāla Improteatris.lv savdabīgs paplašinājums, lai norautu slepenības plīvuru no Latvijā eksistējošajiem improvizācijas teātriem un savstarpēji ciešāk iepazīstinātu gan to aktierus, gan vēl jo vairāk skatītājus un nākamos nozares interesentus.

Klubs „A Nice Place” atrodas Rīgā, Citadeles ielā 2 (pie krustojuma ar Muitas ielu). Izrādes sākums pl:20:00, ieejas maksa Ls 3 (kluba kartes īpašniekiem Ls 2).

Comments are closed.