Līgo, Jāņi… ko pēc tiem?

Posted by Top Secret in dažādi on January 1st, 2015 |  Comments Off on Līgo, Jāņi… ko pēc tiem?

Ja Tu esi Slepeno fans, viss ir vienkārši – SVĒTKI KATRU DIENU! To skaitā arī mūsu izrāde īsi pēc atkopšanās no sparīgas līgošanas – jau 8. jūlija vakarā! Plašāka informācija atrodama mūsu mājaslapas maliņā zem dienu, stundu un minūšu skaitītāja.

Zinību mēneša izrāde – gaidām ciemos!

Posted by Top Secret in ziņas on September 14th, 2014 |  Comments Off on Zinību mēneša izrāde – gaidām ciemos!

slep32

Jā, virsraksts nav mēģinājis maldināt – tiešām Tevi gaidām ciemos zinību mēneša izrādē šī gada 18. septembrī. Vieta un pulksteņlaiks – kā parasti! Plašāka informācija pieejama sociālajos tīklos – piemēram, draugiem un facebook.

Šoreiz izrādē piedalīsies: LAURA MESTERE (ImproZoo), AIJA URBIŅA (Hamlets / CITs), kā arī teātra “5 uz perona” pārstāvji TOMS ZVEJNIEKS un SERGEJS VINOGRADOVS, un tas viss atraktīvā GarJāņa turētos rāmjos!

“Jamt-teātra šovs PILNĪGI SLEPENI” ir improteatris.lv organizēta platforma, kurā sadarbojas dažādi improvizācijas teātri, ikkatrā savā izrādē piedāvājot skatītājam atšķirīgu improvizatoru sastāvu.

Un atkal ceturtdienā!

Posted by Top Secret in ziņas on August 11th, 2014 |  Comments Off on Un atkal ceturtdienā!

Jau tuvākajā no ceturtdienu vakariem aicinām Tevi paciemoties mūsu izrādē, kurā šoreiz atkal spēlēs četri ļautiņi, kas līdz šim vēl kopā uz vienas skatuves tā vienā reizē nav manīti.

Šoreiz ballīšu karaļa GARJĀŅA vadībā pa slepeno skatuvi plosīsies, piemēram, improvizācijas pasaules brīvie radikāļi – KĀRLIS STREIPS un MIKUS ZVEJNIEKS. Savukārt, debiju uz tās piedzīvos teātra “5 uz perona” pieredzējusī pārstāve BAIBA OZOLIŅA! Talkā, protams, ņemot vēl arī kolēģi – TOMU ZVEJNIEKU.

Uz tikšanos 14. augustā! http://www.kasnotiek.lv/event/63952/