11. izrādes ļembasta vaininieki

…būs šie te ļaudis, lūk:

Gatis Kurzemnieks no teātra “Improvīns”

Ar improvizācijas teātri saistīts kopš 2005. gada, kad darba kolēģa ietekmē pirmo reizi apmeklēja izrādi kā skatītājs – un tūdaļ saprata, ka šī lieta ir jāizmēģina arī pašam. Pievarējis vēl dažus izaugsmes pakāpienus, 2007. gadā Gatis pievienojās leģendārajai “Pēdējai Pirmizrādei”, kuras sastāvā pēc tam regulāri uzstājās līdz pat šīs improvizācijas grupas darbības beigām. Nākamais posms Gata kā improvizētāja karjerā ir teātra grupa “Improvīns”, kurā Gatis darbojas vēl šodien.

Mārtiņš Bitāns no teātra “Hamlets”

2007. gadā netīšām uzsācis apmācības improvizācijas studijā “Hamlets”, lai drīz vien kļūtu par regulāru tās teātra izrāžu dalībnieku. Mīl pabūt pie dabas. Brīvajā laikā labprāt uzspēlē futbolu vai kādu galda spēli. Ieredz lielas cilvēku burzmas un patīk komunicēt. Labprāt spēlētu klavieres, bet nav muzikālās dzirdes.

Aija Rudzīte no teātra “Hamlets”

2000. gadā, mācoties vēl vidusskolā, uzsākusi iepazīšanos ar teātra sporta tehnikām Valmieras teātra aktiera Krišjāņa Salmiņa vadībā. Vēlāk, stājoties uz studenta takām Rīgā, kādā aklajā randiņā Aija nonākusi improvizācijas teātri “Hamlets”. Pie tā vainīgo puisi Aija tā arī vairs nav satikusi, bet “Hamletā” gan palikusi un spēlē joprojām.

Toms Zvejnieks no teātra “5 uz perona”

Teātra gaitas uzsācis jau 1997. gadā, darbojoties bērnu un jauniešu centra “Laimīte” teātra pulciņā, bet no 2001. gada turpat arī teātra sporta pulciņā. 2003. gadā uzkāpis uz skatuves teātrī “Hamlets”, bet 2004. gadā pievienojies improvizācijas teātrim “Laiva”, kurā darbojies līdz 2010. gadam. Kopš 2006. gada piedalījies dažādos improvizācijas un teātra sporta festivālos (vietējos un starptautiskos), tai skaitā arī kā pasniedzējs. Ir Teātra Sporta rokasgrāmatas līdzautors. No 2009. līdz 2012. gadam uzstājies improvizācijas teātra “Improzoo” sastāvā. Šobrīd ir improvizācijas teātra nodarbību vadītājs Katlakalna kultūras namā un jaunā improvizācijas teātra “5 uz perona” galvenais bīdītājs.

P.S. izrādi vadīs Toma kolēģis no teātra “5 uz perona” – Arnis Stuburs!

Comments are closed.