Noslēpums atklāts!

Iepriekš, par tuvāko izrādi vēstījot, bijām “noslepenojuši” informāciju par tās dalībniekiem – nu steidzam pildīt solījumu to drīz atklāt :) Un tātad! 31. janvāra pievakarē pa Jam-teātra šova “Top Secret!” plosīsies…

Mārtiņš “Mārcis” Daugulis – uz improvizācijas skatuves pirmoreiz kāpis īsi pēc pēdējās gadu tūkstošu maiņas – un tā arī vēl līdz pat šim brīdim nav sapratis, kā no tās nokāpt. Krietnu gadu skaitu manīts uzstājamies teātrī “Hamlets”, kādu brīdi šurpu-turpu bīdījis improvizācijas teātri krievu valodā “Старт”, šobrīd aizraujas ar citzemju stand-up un improvizācijas komiķu uzstāšanās organizēšanu Latvijā (kuras pats mēdz arī vadīt, publiski piesakoties kā Martin Lett). Ikdienas dzīvē tikpat daudzšķautņains kā uz skatuves.

Toms Zvejnieks – teātra gaitas uzsācis jau 1997. gadā, darbojoties bērnu un jauniešu centra “Laimīte” teātra pulciņā, bet no 2001. gada turpat arī teātra sporta pulciņā. 2003. gadā uzkāpis uz skatuves teātrī “Hamlets”, bet 2004. gadā pievienojies improvizācijas teātrim “Laiva”, kurā darbojies līdz 2010. gadam. Kopš 2006. gada piedalījies dažādos improvizācijas un teātra sporta festivālos (vietējos un starptautiskos), tai skaitā arī kā pasniedzējs. Ir Teātra Sporta rokasgrāmatas līdzautors. No 2009. līdz 2012. gadam uzstājies improvizācijas teātra “Improzoo” sastāvā. Šobrīd ir improvizācijas teātra nodarbību vadītājs Katlakalna kultūras namā un jaunā improvizācijas teātra “5 uz perona” galvenais bīdītājs.

Aija Rudzīte – 2000. gadā, mācoties vēl vidusskolā, uzsākusi iepazīšanos ar teātra sporta tehnikām Valmieras teātra aktiera Krišjāņa Salmiņa vadībā. Vēlāk, stājoties uz studenta takām Rīgā, kādā aklajā randiņā Aija nonākusi Rolanda Zagorska vadītajā improvizācijas teātri “Hamlets”. Pie tā vainīgo puisi Aija tā arī vairs nav satikusi, bet “Hamletā” gan palikusi un spēlē joprojām. Improvizēšana kā hobijs Aiju novedis arī pie viņas pamatnodarbošanās – pasākumu, semināru un apmācību vadīšanas un organizēšanas. Šī iemesla dēļ papildus politologa izglītībai sākusi jau otrās bakalaura studijas – šoreiz kultūras vadībā.

Kārlis Streips – pa pusei latvietis un pa pusei amerikānis, un vēl viņā ir trešdaļa radio un TV žurnālista, trešdaļa universitātes pasniedzēja un trešdaļa tulkotāja, ik pa brīdim mēdz arī paimprovizēt. Redzēts uz skatuves gan “Hamletā”, gan “Spiedienā”, gan “Rīgas Improvizācijas teātrī” (piedaloties “The Second City” viesizrādē) un citur.

P.S. Izrādi vadīs jau viņreiz tādā pašā amatā redzētais Arnis Stuburs [click], kurš ir teātra “5 uz perona” pārstāvis. Savukārt, visu to lērumu, ko aktieri vēl nezina, tradicionāli gatavo Džerijs Šterns [click], nebūt neatsakoties no Dagņa Rāga [click] palīdzības :)

Comments are closed.