Pozitīvo emociju medībām – sezona atklāta!

Ja esat improvizācijas un laba humora cienītājs, šī gada 25. oktobrī gaidām Jūs ciemos klubā „A Nice Place” uz Jam-teātra šovu „TOP SECRET”, kurā cauri neiedomājamu kuriozu un neatkārtojami smieklīgu situāciju mūžamežam Jūs vadīs improvizatori Gatis Kurzemnieks, Sanda Aleknaviča, Toms Zvejnieks un Kārlis Streips.

Jam-teātris ir ēteriska parādība, kas eksistē brīvajā izplatījumā starp dažādām Latvijas improvizācijas teātra grupām, teātriem un projektiem. Katrā Jam-teātra izrādē piedalās četri aktieri, no kuriem katrs pārstāv citu grupu vai skolu – lai īstā improvizācijas jam-session kopā ar pārējiem radītu kaut ko pavisam jaunu, iepriekš neiestudētu un pat neparedzētu.

Šajā izrādē redzēsim četru improvizācijas skolu sadarbību – uz skatuves būs gan GATIS KURZEMNIEKS (spēlējis leģendārajā „Pēdējā Pirmizrādē”, šobrīd viens no teātra „Improvīns” stūrakmeņiem), gan viņa kolēģe SANDA ALEKNAVIČA (nesen tāpat pasākusi spēlēt „Improvīnā”, taču savas prasmes un skatuves pieredzi uzaudzējusi Madonas improvizācijas teātrī „Tinte”), kā arī šobrīd neatkarīgie improvizatori, kuriem tomēr katram krājumā ir daudzu gadu improvizācijas skatuves pieredze – TOMS ZVEJNIEKS un KĀRLIS STREIPS. Izrādi vadīs teātra „Hamlets” improvizatore AIJA RUDZĪTE.

Projekts „Top Secret” radīts kā portāla Improteatris.lv savdabīgs paplašinājums, lai norautu slepenības plīvuru no Latvijā eksistējošajiem improvizācijas teātriem un savstarpēji ciešāk iepazīstinātu gan to aktierus, gan vēl jo vairāk skatītājus un nākamos nozares interesentus.

Klubs „A Nice Place” atrodas Rīgā, Citadeles ielā 2 (pie krustojuma ar Muitas ielu). Izrādes sākums pl:20:00, ieejas maksa Ls 3 (kluba kartes īpašniekiem Ls 2).

Comments are closed.