Pozitīvam mēneša noslēgumam

Jūlija beidzamajā ceturtdienā ejam gaisā ar jauno izrādi – šoreiz tajā piedalīsies improvizācijas smagsvari un dižgari no četrām debespusēm, katrs tālus ceļus caur dažādiem teātriem gājuši.

26. jūlija vakarā redzēsiet uz skatuves gan Rīgas Improvizācijas teātra zvaigzni Viesturu Vizuli, gan viņa kādreizējo kolēģīti vēl no Hamleta laikiem – Sandru Betkeri, bet ar viņiem plecu pie pleca cīnīsies Toms Zvejnieks, kas skatītājiem visplašāk pazīstams no Improzoo, un Sanda Aleknaviča, cienīgi pārstāvot Improvīnu.

Izrādes sākums ietēmēts uz apmēram 20:00, taču viss vēl var gadīties, jo tā taču ir improvizācija – un noteikti der atnākt agrāk, ieņemt vislabākās vietas un iestiprināties ar bārā atrodamajām gardajām lietām. Starp citu, šai izrādei nosaukums ir “Atpūtnieku sezona”, un tas nozīmē ne tikai to, ka mēs tādējādi kopā ar Jums godināsim vasaras atvaļinājumu un jokosim par tā dažādām sadzīves niansēm, bet arī to, ka tie skatītāji, kuri ieradīsies attiecīgajai tēmai pieskaņotā apģērbā, varēs bārā dabūt slepeno vasaras kokteili par sevišķu cenu!

Paralēli visam jau minētajam labumam, šai vakarā mūs un visus Jūs izklaidēs arī blūzroka grupa “Pūce” (kuru, starp citu, Jūs varat ievērtēt jau agrāk – tieši šodien, ja gadāties ap 20:00 vakarā pie Origo Summer Stage).

Uz tikšanos jau zināmajā vietā – klubā “A Nice Place”!

Comments are closed.